Ordering for Wed, Aug 4th and Sat, Aug 7th

1lb Jasmine Rice
1lb Jasmine Rice

1lb Jasmine Rice

Regular price $8.00
Unit price  per 

Nutritionals are per 4 ounce serving, 4 servings per pound.

CALS
PRO
CARBS
FAT
150 3 32 0